روشویی سنگی

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. روشویی سنگی

مدل روشویی های سنگی چند وقتی است که با تقاضای زیاد بازار و خانه دارها مواجه شده است. قیمت این روشویی ها نسبت به مدل های معمولی چینی و پرسیلنی گران تر است اما این هزینه اضافه کاملا ارزشش را دارد چرا که هیچ چیز مانند یک روشویی شیک و زیبا نمی تواند دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی را لوکس نشان دهد.

روشویی سنگی

استفاده از سنگ های طبیعی در زیباسازی دکوراسیون داخلی طرفداران بسیاری دارد و اکثر طراحان داخلی بخشی از کار خود را به استفاده از انواع سنگ ها اختصاص می دهند. بافت طبیعی سنگ های به کار رفته در این روشویی ها یکی از مهم ترین تفاوت های روشویی سنگی و سرامیکی است. سنگ روشویی علاوه بر زیبایی فوق العاده ای که می تواند به محیط سرویس بهداشتی شما ببخشد، نقش مهمی نیز از نظر بهداشتی و نظافت ایفا می کند. این دو مسئله باعث شده است تا استفاده از روشویی سنگی طبیعی طرفداران زیادی پیدا کند.

چه نوع سنگی برای روشویی انتخاب کنم؟

پاسخ به این پرسش ابتدا ممکن است برای شما سخت و کمی گیج کننده به نظر برسد، اما با کمی مطالعه در مورد انواع سنگ های روشویی و مشورت با افراد متخصص و تولید کننده روشویی سنگی، همچنین در نظر گرفتن توان مالی خود می توانید به راحتی سنگ مناسب خود را انتخاب کنید. در ادامه به معرفی چند نمونه از محبوب ترین انواع سنگ روشویی می پردازیم:

سنگ گرانیت

گرانیت زیبایی فوق العاده و تنوع رنگ بسیاری دارد و به همین دلیل به راحتی می تواند با دکوراسیون هر خانه ای متناسب شود. این سنگ علاوه بر طرح و رنگ های فراوانی که دارد در برابر خراش ، رطوبت و گرما نیز مقاوم است و استحکام بسیار بالایی دارد.

کوارتز

این ماده نیز مانند گرانیت دارای انواع رنگ ها و طرح های مختلف است اما در مقایسه با گرانیت از استحکام بیشتری برخوردار است. کوارتز در مقابل رطوبت و باکتری بسیار مقاوم است. اما در برخی از انواع آن، به ویژه نوع بافت دار کوارتز، جای لک باقی می ماند و احتیاج به تمیز کردن مداوم دارد.

سنگ مصنوعی

نوع با کیفیت این ماده هیچ تفاوتی با سنگ طبیعی از لحاظ ظاهر نخواهد داشت و کاملا یکدست و یکنواخت می باشد. سنگ مصنوعی دوام بسیار بالایی دارد و در طرح ها و رنگ های متفاوت تولید می شود.

سنگ مرمر

مرمر از زمان گذشته زینت بخش خانه های ثروتمندان بوده است، اما امروزه می توان این سنگ را با قیمت ها و کیفیت های مختلف در بازار پیدا کرد. مرمر را می توان جلا داد تا ظاهر براقی پیدا کند و یا می توان از آن به صورت مات استفاده کرد. سنگ مرمر بسیار بادوام است اما در مقابل مواد اسیدی مقاومت زیادی ندارد.

روشویی های سنگی قیمت بسیار بالایی دارد؟

قیمت روشویی

سنگی نسبت به مدل های معمولی روشویی گران تر است، اما نگران نباشید! سنگ های به کار رفته در روشویی از لحاظ طراحی تنوع بسیاری دارند. برخی از آن ها به صورت ساده و اقتصادی طراحی می شوند و  برخی دیگر زیباتر و با قیمت بالاتر. شما می توانید به راحتی و با توجه به بودجه خود نوع سنگ را انتخاب کنید و در نظر داشته باشید این هزینه با توجه به ظاهر فوق العاده ای که سنگ می تواند به سرویس بهداشتی شما ببخشد، کاملا ارزشش را خواهد داشت.

امیدواریم توضیحات بالا در مورد روشویی سنگی و روشویی سرامیکی برای شما مفید واقع شده باشد و حالا با دانستن تفاوت روشویی سنگی و سرامیکی بتوانید بهترین انتخاب ممکن را داشته باشید.

.

.

فهرست