درباره ما

سنگ آرین

صنایع سنگ آرین

درباره مادرباره ما کارخانه سنگ آرین شهرک صنعتی بابلسر
مجموعه سنگ آرین
با ۳۰ سال تجربه و تخصص در صنعت سنگ، اسلب های بزرگ سنگ را به آثار هنری واقعی تبدیل می کند. گستره فعالیت هنرمندانه این شرکت از طرحهای ساده تا طرحهای نفیس سنگی می باشد.

گروه سنگ آرین آماده پذیرش سفارش انواع نمای رومی کـلاسیک، مجسمه، ابـزار طولی، ســر ستون، پـاستون ستون، گـل، کتیبه، روشـــویی، آبنما، گلدان و هــرآنچه در دنیای سنگ است، میباشد.

تاریخچه

مجموعه سنگ آرین با ۳۰ سال تجربه و تخصص در صنعت سنگ، اسلب های بزرگ سنگ را به آثار هنری واقعی تبدیل می کند. گستره فعالیت هنرمندانه این شرکت از طرحهای ساده تا طرحهای نفیس سنگی می باشد. این مجموعه با اتکا بر نیروی انسانی هنرمند و تکنولوژی روز دنیا رویاهای شما را به واقعیت تبدیل می کند. مجموعه آرین با شعار ” ما زیبایی را از دل طبیعت به خانه و محل کار شما می آوریم ” یکی از پیشتازان صنایع سنگ تزیینی و ساختمانی در کشور می باشد.

این مجموعه ارائه دهنده مرغوبترین سنگ های گرانیت، مرمر، تراورتن و ..می باشد و همچنین آمادگی ارائه تمامی خدمات مشاوره، کاربرد و نصب آنها می باشد. تمام تلاش ما بر این است که با حفظ و ارائه ی کیفیت بالای محصولات خود و همچنین طراحی منحصر به فرد نسبت به محصولات دیگر، رضایتمندی مشتریان را بالا ببریم.

خدمات ما

طراحی نما
طراحی نمای کلاسیک و مدرن به کمک علم روز و مهندسین با تجربه

اجرای نمای سنگ
اجرای نمای سنگ کلاسیک و محوطه ، فضای سبز سردر میدان و …

خدمات سی ان سی
تراش ‌سنگ به کمک سی ان سی های سه چهار و پنج محور، برش انواع سنگ اسلب و صفحه کابینت برش گرد، برش سنگ به صورت مشبک و گره چینی حجاری ۳ بعدی سردیس مجسمه و کتیبه

ساخت المان شهری
ساخت انواع المان تندیس مجسمه و مبلمان شهری مناسب برای میادین و محوطه اماکن و ارگان ها

بازسازی و مرمت
بازسازی و مرمت احجام مجسمه ها و نما های سنگی

ساخت مبلمان سنگی
طراحی و ساخت میز و نیمکت سنگی الاچیق سنگی باربیکیو آتشکده سنگی

معرق سنگ
ساخت انواع معرق سنگ و پترن های سنگی و سنتی در ابعاد و رنگ های مختلف با سنگ های مرمریت و تراورتن

نظارت بر اجرای سنگ
گروه سنگ آرین با تکیه بر دانش روز و ۳۰ سال تجربه استاد کاران ماهر آماده عقد قرار داد نظارت بر اجرای کلیه امور سنگی‌ می باشد

چرا ما…؟!

مجموعه سنگ آرین با بیش از ۳۰ سال تجربه در زمینه فرآوری محصولات سنگ،  در حال حاضر ارائه دهنده یکی از بهترین، مرغوب ترین و متنوع ترین نوع سنگ های ساختمانی و  تزیینی در سطح کشور به  شمار می رود. این مجموعه زیبایی بلند مدت را با محصولات ساخته شده از سنگ مرمر و گرانیت و …. به خانه و محل کار شما عرضه می کند.

این شرکت در حال حاضر افتخار این را دارد که تنها شرکتی است که قابلیت تولید تمامی طرح های سنگی مورد نظر مشتریان را  در زمینه محصولات کلاسیک و ساختمانی، دارد. با مراجعه به گالری محصولات این شرکت می توانید به گستره توانایی این شرکت در فرآوری سنگ ساختمانی و تزئینی پی ببرید. گستره این محصولات شامل انواع سنگ های پلاک ساختمانی، سنگ آنتیک، آبنما، گلدان و مجسمه …….. می باشد.

با خرید از این شرکت می توانید از خدمات مشاوره و تجربیات کارشناسان این مجموعه در زمینه طراحی و کاربرد سنگ های تزیینی در خانه و محل کار خود بهره مند شوید. درباره ما شما با یک بار بازدید از محصولات این مجموعه نمی توانید نسبت به زیبایی، ظرافت و ماندگاری این محصولات بی تفاوت باشید.

مجموعه آرین دارای خدمات بینظیری در صتعت سنگ تزیینی و ساختمانی می باشد. ما در پروژه های خود توجه خاصی به زمان و جزییات داریم.

شما در هنگام تحویل سفارش از ما قطعا یک جمله را تکرار می کنید ” وای چقدر عالی “

این مجموعه به عنوان یکی از تامین کنندگان سنگ های ساختمانی با بهترین قیمت و کیفیت، آماده همکاری با انبوه سازان و پیمانکاران ساختمانی و صادرکنندگان محترم سنگ می باشد.

امید است بتوانیم با تولیدات خود اندک سهم در آبادانی شهر و ایران عزیزمان داشته باشیم. درباره ما بیشتر بدانید

, , , ,
نوشتهٔ پیشین
پله سنگی

Related Posts

فهرست