براکت سنگی (کله گاوی)

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. براکت سنگی (کله گاوی)

براکت سنگی (کله گاوی)

قیمت براکت نما ساختمان

براکت سنگی نوعی از قطعات تزئینی ساختمانی به شمار می رود که در اندازه و ابعاد مشخصی تولید می شود. در واقع این سنگ تزئینی برای نمای داخلی یا خارجی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد.

براکت چیست؟

به نبشی هایی در اندازه کوتاه گفته می شود که برای انتقال دادن بار اصلی پوششی که در نما وجود دارد را به سازه اصلی ساختمان وارد می کند. جنس این براکت ها به طور معمول از سنگ، آهن ، آلومینیوم و یا گالوانیزه می باشد. ضخامت هر یک از براکت ها مختلف می شود و با توجه به وزنی که ساختمان شما دارد آنها را می توانید انتخاب می کنید. براکت ها به خوبی می توانند وزن سازه ساختمان را تحمل کنند ولی باید دقت داشته باشید که اگر وزن سازه شما زیاد است باید از سنگین ترین نوع این براکت ها استفاده نمایید.

براکت سنگی

براکت سنگی (کله گاوی) یکی از سنگ هایی است که در نمای ساختمان بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و تاثیر زیادی در زیبایی ساختمان ها دارد. در بسیاری از نماهایی که خشک هستند از براکت سنگی استفاده می شود.

یکی دیگر از وظایفی که براکت سنگی بر عهده دارد این است که پوشش نما را به خوبی در بر بگیرد. نصب شدن آنها باید به گونه ای باشد که به خوبی به نما متصل شوند.

رنگ های براکت سنگی (کله گاوی)

تنوع رنگ در براکت سنگی ویژگی خاص آنها به شمار می رود که در انواع این سنگ های تزئینی می توانید آنها را مشاهده کنید. رنگ آنها بسیار زیبا است و به همین دلیل به نمای ساختمان جلوه و ظاهری خاص می بخشد.

در واقع باید بدانید تمامی سنگ ها از این قاعده مستثنی نیستند و تاثیر بسیاری در زیبایی ساختمان ها دارند. هنگام خرید این نوع از سنگ ها علاوه بر اینکه مقاومت آنها را مورد بررسی قرار می دهید رنگ آن هم مد نظر داشته باشید.

زیبایی این سنگ ها در نمای ساختمان بسیار تاثیرگذار می باشد. گروه سنگ آرین با برخورداری از دانش و کادری مجرب توان تولید براکت های سنگی  نمای شما داراست.

قیمت براکت ها

از آنجا که گروه سنگ آرین براکت هایی با ابعاد طرح های متفاوت تولید میکند قیمت این قطعه به انتخاب شما بستگی دارد.

جهت استعلام قیمت ها با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۱۱-۴۴۴۱۲۰۰۰

۰۹۱۱۴۴۰۳۲۶۲

.

فهرست